Atilla a Ruprecht

...psím pohledem...

Tak mám bráchu, Atillu!
Bezva, takže už je to jasný, ta malá otravná přísavka je tady na furt. To mi teda neměli dělat!!!! Jako bych jim nestačil, co by asi tak chtěli lepšího než jsem já? No, popravdě, tak hrozný to zase není, s tím malým smráďetem je někdy i sranda, dá se s ním docela dobře řádit. Ale proč chce, proboha, blbnout 24 hodin denně? A to ještě musím poslouchat od NÍ (rozuměj od paničky), že jsem prej byl taky tak otravnej. Teda to je sprostý, já, ukázka všech ctností!!! A když mě to s ním nebaví, tak bych si ho měl prej taky někdy sám usměrnit. No to určitě, od toho mám snad páníky, aby zakročili. Snad už jsou dost vycepovaný, né, snad stačí hodit utrápený oči a tvářit se velice nešťastně tak jako v jinejch případech. 

Ale co mě fakt vytáčí je, když s ním jde VONA cvičit nebo blbnout. Mě drze odvelí na místo a pak pochoduje po pokoji s tím malým lotrem. Já musím bejt v  pelechu, ale aspoň nelidsky (nebo nepse?) ječím. To JÍ určitě vytáčí i když to nedá najevo a dělá před ním kašpara. Jéééžiš, kdybyste to slyšeli, jak ho chválí, jaký s ním dělá kraviny, jak kdyby to mrně udělalo jánevímco a přitom si jenom dřepne nebo se jí drží u nohy. No, holt se zase potvrdilo, jak to tady v týhle lidský famílii mám těžký, mě se za blbý sednutí takovýhle pochvaly nedostane.

Ale taky už konečně dostal trochu viks. V Lužnici (u babičky a u dědy) mají sousedi taky takový malý štěně. Já si ho pochopitelně nevšímám, to je pod mojí úroveň, ale oni spolu blbnou přes plot a už se k sobě málem podhrabali. Čekal jsem teda, že ho VONA aspoň pořádně zmlátí, když si furt hraje na spravedlivou, ale to ne, páneček to zandal a magoři vyváděj furt dál. A kdo že je to malý hádě? Prej nějakej Atilla nebo co, prej je to bóóórdel gólije nebo tak ňák, no ohař to není, to by nebyl tak nemožnej.   

Tak takhle já jsem dopad.

Žádné komentáře