Atilla a Ruprecht

...psím pohledem...

Jak jsem dělal zkoušky OB-1 v Kobylisích.

Tak jdeme na to - nedříve odložení

Odložení v sedě: To je doba, to je doba, kdy už se ta panička vrátí, uf, tak já si lehnu, nebudu tady sedět jak vosel. Žuch. Jeje, panička už se vrací, no to jsem to moh možná těch pět vteřin ještě vydržet, no co, příště. (0 bodů)

Odložení vleže: Jojo, nesmím se hejbat, to já vím, tak aspoň slabě zakňučím. Co to bylo!!! Bažant! Sakra, sakra, neměl bych se hejbat, ale ten bažant super řve, aspoň se překulím, ty jo, kde je, kdepak je? Proč na mě panička tak kulí voči, může bejt ráda, že za ním neběžím. (6 bodů - kňučení, neklid v druhé půlce odložení)

 

A teď ostatní cviky - mám nápad, budu vymejšlet krávoviny, který mě ještě nikdy nenapadli, třeba to paničku pobaví!

 

Chůze u nohy: Tady nic vymejšlet nebudu, panička je nervozní, to znamená, že jsme na závodech, tak se zase potáhnu jak smrad. Co bych chodil hezky, to si zase schovám až na trénink. (6,5 bodu)

Odložení za chůze: Tak začnu s koninama, ať je sranda. Ha, "down", tak já si zkusím lehat hodně pomalu, schválně co panička na to. No, pokračuje v chůzi dál, ale to jí to trvá  než ten čtverec obejde, tak já se trochu natočím, ať na ní vidím. (5 bodů - pomalé zaujetí polohy, neklid)

Přivolání s meziodložením: Hahá, panička se určitě bojí, abych nevyběhl pomalu v očekávání povelu k zalehnutí a abych si sám od sebe nezačal lehat - to dělám často. Mám nápad, já si vůbec nelehnu!!! Jéé ta je překvapená, ani mi nedala druhej povel, jak je z toho v šoku. (0 bodů)

Vyslání do čtverce: Jupí, to mě hrozně baví, neboj paničko, dneska se nezastavím před čtvercem, jak se mi to občas povede.  Hurá, už letím, už jsem ve čtverci. Co, že si mám lehnout? Co kdybych nejdřív zkusil najít ten target, co tady ve čtverci často bývá. Hm, tady není, tak že bych se kouknul za čtverec, ne? No za čtvercem není, tak si aspoň lehnu, ať mají radost. Jéé a povedlo se, panička s rozhodčí a stewardem se smějou, tak to bylo asi dobrý. Sice říkají něco o kašparech a šašcích, ale hlavně, že mají radost. (0 bodů)

Přinášení cizího aportu: Neboj paničko, nedonesu ho stewardovi jak to občas dělám. Aporta udělám dobře. No, trochu si zakňučím a překousnu. (8 bodů - mírný překus, zakňučení)

Aport přes překážku: "Hop, aport, zpět", no to znám, jenom si taky překousnu a zakňučím. (7 bodů - překus, kňučení)

Rozlišování: Áááá, dřívka. Já moc dobře vím, které je napachované, šak sem ohař, néé. Ale jaký jí teda mám přinést, furt v tom mám bordel. Tak jdeme na to - tohle to je, ale radši ho vyplivnu a přinesu jí nejdřiv to krajní a pak se vrátím pro to správný. (0 bodů)

Ovladatelnost: Tak už ležím, panička stojí přede mnou, co bude? Aha mám si sednout, šup nahoru, zase lehnout, žuch, zase sednout - ježišmarjá, šup nahoru, zase lehnout, žuch - už se ale paničko rozmysli. Co teď, nic? Tak já si sednu, když to furt mám střídat - ježiš ta na mě hodila ksicht. (6,5 bodů - samostatné zaujetí pozice)

Žádné komentáře